Спеціальні потреби

У Техасі борються з небувалою посухою

У деяких містах штату поліція патрулює райони у пошуках порушників правил користування водою. Водночас, техасці намагаються економити воду і шукають шляхів накопичення запасів води.

Поліцейські нерідко отримуються дзвінки про те, що зрошувач на одному з подвір’їв працює весь день. Це у той час, коли у Техасі найгірша за останні 50 років посуха.

Щоб зарадити проблемі, влада міста прийняла ряд правил користування водою. Крім того, була запроваджена спеціальна гаряча лінія, по якій анонімно занепокоєні сусіди активно повідомляють поліцію про порушників. Навіть вночі правоохоронці та працівники водопостачальних служб патрулюють райони міста і дошукуються, де саме витікає вода, чи є чергове порушення.

Період з вересня 2007 по червень 2009 видався найсухішим за всю історію міста Сан Антоніо. Одним із шляхів подолання проблеми, як дехто вважає, є повторне використання води. Очищення стічної води до чистоти питної.

Посуха призвела і до несподіваної небезпеки - агресивності змій. Зневоднені повзуни, у пошуках води та прохолоди, все частіше з’являються біля людей. У південних районах Техасу це призвело до зростання випадків укусів змій на 25 відсотків.

Інше за темою

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG