Спеціальні потреби

Мейдоффа привезли у в’язницю для відбуття покарання

Бернарда Мейдоффа, організатора найбільшої в історії фінансової піраміди, доставили до місця, яке тепер до кінця життя стане йому домом. Мейдофф, засуджений до 150 років ув’язнення, відбуватиме свій термін у федеральній виправній установі Батнер у Північній Кароліні.

Дорога з Нью-Йорка до в’язниці Батнера забрала 32 години автобусом пенітенціарної системи. Замість дорогого, пошитого на замовлення, костюма – синя тюремна роба. В той же час сама в’язниця, до якої направили Мейдофа – одна з найкращих у США. Адвокати кажуть, що для в’язня це місце, як виграш в лотерею.

Його ув’язнення терміном у 150 років могло розпочатися у тюрмі посиленого режиму. Натомість він потрапив до звичайної в’язниці, яка ззовні більше нагадує студентське містечко. Робочий день ув’язнених тут розпочинається о шостій ранку та триває сім з половиною годин. Працюють в’язні у виробничих приміщеннях чи на кухні. Колись мультимільйонер Мейдофф зароблятиме від 12 до 40 центів на годину. Його колишня секретарка Елеанор Сквілларі каже, що і тут Мейдоффу пощастило:

«Йому завжди вдається отримати те, що він хоче. І те, що він потрапив саме до цієї в’язниці доводить, що він і за цих обставин зумів організувати собі досить комфортне існування».

Але, звичайно, не таке комфортне, як він мав у своєму пентхаузі в Нью-Йорку, де Мейдофф насолоджувався життям, розтринькуючи гроші інвесторів. Але експерти з кримінальної поведінки кажуть, що він зможе зробити своє життя у в’язниці не таким вже і поганим. Втім, до інших злочинців Мейдофф приєднається не одразу. Якийсь час його триматимуть окремо. Адвокати переживають за його безпеку і кажуть, що у в’язниці є чимало людей, які хотіли б з ним поквитатися.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG