Спеціальні потреби

Чудом уникнувши смерті, солдат США продовжує службу

Сполучені Штати, як і обіцяв президент Барак Обама, почали виводити свої війська з Іраку. За 6 років перебування у цій країні загинуло 4323 солдатів. Понад 31 тисяч повернулись додому з фізичними пораненнями. Один з них чудом вижив і повертається назад на службу.

Відомо про чимало дивовижних випадків, коли люди виживали у, як здавалося б, безнадійній ситуації. Сержант збройних сил США Ден Пауерс не лише пережив, як виглядало, фатальний напад ворога, але і повернувся назад до лав збройних сил.

Майже два роки тому Пауерс опинився в кількох сантиметрах від смерті. На рентгеновому знімку видно великий ніж, який іракський повстанець встромив сержанту в голову.

Ден Пауерс пригадує, як йому сказали, що у нього ніж в голові. «Я подивився, - каже він, - і дійсно побачив, що ніж увійшов там де кінчається мій берет, і занурився дещо глибше».

Якимось чудом Пауерс залишався свідомим, коли його доставили до польового госпіталю, де хірурги витягнули ножа і врятували йому життя.

«Я зустрічаю людей, з якими служив в Іраку і вони дивуються, що я живий», - каже Ден Пауерс.

З того часу сержант тяжко працював, аби повернутися на службу. Після певного спротиву, лікарі дали йому на це дозвіл.

Сержант Пауерс здійснив вже сорок чотири стрибки з парашутом, однак стрибати після поранненя має для нього особливе значення.

«Це означає, що моє життя повернулося у нормальний ритм, і я є там, де був до отримання поранення».

Для товаришів Пауерса, його наполегливість – приклад мужності та сміливості. Командуючий офіцер, майор Джон Ґеріті каже, що він зробив для колег по бригаді більше, ніж він це усвідомлює. Тепер вони кажуть: «Будь як Ден Пауерс. Не дай ворогу перемогти».

Пауерс присвятив свій перший після поранення стрибок людям, які врятували йому життя та, як він каже: «тим хлопцям, яким не пощастило так як мені. Це для них».

Цього місяця Ден Пауерс вирушає на службу до Афганістану.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG