Спеціальні потреби

Король поп-музики Майкл Джексон пішов з життя

Двадцять п`ятого червня помер король поп-музики Майкл Джексон, проживши 50 років. Причини, які призвели до смерті, поки що з`ясовуються. Розтином тіла лише встановлено факт серцевого приступу. Однак також припускається, що свою роль могла відіграти залежність поп-зірки від сильних анти-депресантів.

Співак залишив по собі неоднозначну спадщину. З одного боку він започаткував нову еру у сучасній музиці, з іншого його репутація була затьмарена звинуваченнями у неприйнятних стосунках з хлопчиками.

Слідчі працювали усю ніч у будинку Майкла Джексона, щоб з’ясувати обставини та причини смерті короля поп-музики. Про хронологію подій відомо, що о 12:21 дня у службу порятунку Лос-Анджелеса подзвонили з дому Джексона і викликали швидку допомогу. У цей час зі співаком перебував його особистий лікар, який безрезультатно намагався реанімувати Джексона після перенесеного серцевого нападу.

Швидка приїхала менше ніж через чотири хвилини після виклику. Лікарі 40 хвилин боролись за його життя. Спочатку з’явилися чутки про те, що Джексон у комі. Потім лікарі підтвердили, що о другій годині 26 хвилин, Майкл Джексон помер. Жахливу новину оприлюднив брат Майкла – Джермейн.

Останні місяці Майкл Джексон працював у виснажливому графіку, проводячи репетиції перед запланованим грандіозним концертним туром. У ніч перед смертю він також був на репетиції.

В одному зі своїх останніх інтерв’ю, він говорив, що ця серія із 50-ти концертів, яка мала розпочатися у липні в Лондоні буде останньою у його кар’єрі.

Поки невідомо, чи перевтомлення спровокувало серцевий напад, чи були якісь інші фактори. Буквально кілька місяців тому Майкл Джексон пройшов медобстеження, яке не виявило проблем зі здоров’ям.

Майкл Джексон почав співати на сцені ще у 60-их. Він був сьомою з дев’яти дітей у сім’ї Джо і Кетрин Джексонів з бідного промислового міста Ґeрі, неподалік від Чикаго. Його батько, який працював на металургійному заводі і у вільний час грав на гітарі – створив першу в америці хлопчачу групу «Джексон Файв» – де Майкл був солістом.

У десять років Майкл став американською зіркою. А в одинадцять – його пісня стала номером один у американському музичному гіт-параді. Група була такою популярною, що навіть з’явився мультфільм – «Джексон Файв». Але за кулісами успіху Майкла Джексона, приховувалась самотність, яка переслідуватиме його усе життя.

У 1993-му році, в інтерв’ю з Опрою Вінфрі, Джексон зізнався, що його батько – який відкрив йому дорогу у шоу-бізнес – насправді позбавив його дитинства.

Після того, як у 1984-му Джексон залишив сімейну групу і розпочав сольні виступи, його кар’єра стрімко розвивалася, як і розвивалися скандали навколо його персони. Джексон постійно змінював свою зовнішність. Він одружився, а потім розлучився з Лізою Марі Преслі. Згодом він женився на своїй медсестрі, яка народила йому двох дітей. У 2005-му Джексона звинуватили у розтлінні малолітніх дітей.

Але незважаючи на його ексцентричну поведінку, ніхто не може заперечити унікальний талант Майкла Джексона. Його альбом «Триллер» продався найбільшим накладом у світі, 50 мільйонів копій, а його ім’я стало одним з найвідоміших у світі брендів.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG