Спеціальні потреби

Нетаньягу не заморожуватиме будівництва ізраїльських поселень


Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу сказав сьогодні на засіданні у парламентській комісії, що він не буде припиняти поширення існуючих поселень на Західному Березі.

За словами урядовців – учасників цієї зустрічі за закритими дверима - Нетаньягу заявив, що він «не заморожуватиме життя у вже існуючих поселеннях». Він зазначив, що «є як прийнятні так і не прийнятні вимоги». Ця заява була відлунням його слів, сказаних в ізраїльському уряді в травні, після зустрічі з президентом США Бараком Обамою.

Президент Обама просив Ізраїль повністю припинити будівництво у поселеннях, що було б кроком у напрямку до мирних переговорів з палестинцями.

Нетаньягу пообіцяв знести деякі поселення-аванпости, побудовані без ізраїльського дозволу. Сотні тисяч інших поселенців, які живуть громадами на Західному Березі, Ізраїль вважає легальними. Західний Берег окупований Ізраїлем із 1967 року.

Сьогодні на території Західного Берега поселенці - розлючені повідомленням про знесення деяких аванпостів - поранили щонайменше чотирьох палестинців.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG