Спеціальні потреби

Обама планує змінити податкове законодавство США


Президент США Барак Обама планує внести суттєві зміни до податкового законодавства країни, покликані запобігти відмиванню грошей за кордоном Сполучених Штатів. Завдяки змінам, які пропонує президент, створення робочих місць на території США стане більш вигідним. За підрахунками адміністрації, у разі схваленя Конгресом, закон додасть до бюджету 210 мільярдів доларів у вигляді податків протягом наступного десятиріччя.

Реформа покликана запобігти ситуації коли американські компанії, які працюють закордоном, говорять американській податковій, що платять податки в країні де працюють, і водночас запевняють місцеві органи влади, що платать податки уряду США. Зміини до законодавства також скасовують податкові пільги для компаній, які працюють в іноземних країнах.

Критики вважають, що таким чином уряд послабить конкуретноздатність американських компаній. Однак Барак Обама запевняє, що компанії, які розвиватимуть свій бізнес на території США, будуть винагороджені зменшенням податків.

Адміністрація також прагне припинити практику приховування грошей в іноземних банках, які не співпрацюють з урядом Сполучених Штатів.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG