Спеціальні потреби

Фітнес-індустрія США застосовує високі технології

У Сан-Франциско відбулася міжнародна виставка спортивних тренажерів. На ній компанії презентували новинки фітнес-індустрії, створені, зокрема, за популярною зараз концепцією інтерактивного тренування. Такі тренажери поєднують відеоігри й фітнес: користувачі мають рухати тілом, аби управляти грою. Розробники обіцяють, що подібне тренування не лише зміцнить здоров’я, але і не набридне. Це важливо, бо менше хворіють і довше живуть саме ті люди, які займаються спортом регулярно.

На виставці також були представлені стіни для скелелазіння, еліптичні машини та велотренажери, які одночасно тренують руки. Привертали увагу й антигравітаційні бігові станції, що створюють відчуття, ніби ви у космосі. Клемент Люнг з фірми-виробника «Алтер Джі» зізнався, що на таких бігових доріжках тренувалися легкоатлети перед Олімпіадою в Пекіні.

Учасники виставки подбали і про навколишнє середовище. Наприклад, компанія «Вудвей» представила нову бігову станцію, що виконує подвійну функцію – тренує м’язи і економить електроенергію.

Попри економічну кризу у США, фітнес-індустрія залишається осторонь фінансових потрясінь. 30 тисяч клубів здоров’я процвітають: їх річні прибутки складають понад 20 мільярдів доларів.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG