Спеціальні потреби

Дії Центрального банку США пожвавили ринок нерухомості

Хороші новини почали надходити з американського ринку нерухомості. Після того, як відсоткова ставка на кредити на житло впала до менше ніж 5%, продажі нерухомості в країні значно активізувалися. Фахівці кажуть, що вжиті Центральним банком США кроки, незабаром можуть ще більше знизити відсоткові ставки, а це ще більше стимулює ринок.

Телефони компаній, які оформляють іпотечні кредити сьогодні розриваються від дзвінків. Дії федерального резерву США одразу позначилися на іпотечних відсоткових ставках. Експерти кажуть, що це змушує людей скористатися такою можливістю і не боятись взяти кредит на 30 років.

Аналітики ринку зазначають, що відсоткові ставки можуть впасти ще нижче. Щоб відживити ринок нерухомості, федеральний резерв намагається настільки знизити відсоткові ставки, аби переконати найбільш скептичних покупців. Для цього він витратить більше трильйона доларів, перекуповуючи іпотечні кредити у найбільших банків. А це дасть останнім більше грошей на видачу нових кредитів і на зменшення відсоткових ставок. Ріелтери кажуть, що федеральний резерв робить ці кроки у найкращий час, коли починається весняний сезон активності на ринку нерухомості.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG