Спеціальні потреби

Екс-президент Буш здійснив першу закордонну поїздку


Колишній Президент США Джордж Буш молодший здійснив свою першу закордонну поїздку у якості екс-президента. Як і Обама два місяці тому, Буш відвідав Канаду. На запитання репортерів, як би він прокоментував дії Барака Обами на посту президента – Буш вибрав не відповідати, сказавши, що не буде витрачати час на критику. На його думку, Обама заслуговує на його мовчання.


Виявилось, що мешканці Калгарі, куди Джордж Буш поїхав у свою першу приватну закордонну подорож, люблять колишнього американського президента. Якщо не люблять, то принаймні були заінтриговані тим, про що він говоритиме.

Півтори тисячі представників місцевої бізнес-еліти заплатити по 400 доларів, щоб поснідати з Бушем і послухати про що він говоритиме.

Втім, були й ті, які кричали Бушу «Ганьба». Чотирьох протестувальників було заарештовано, двох звинуватили в нападі на поліцейських. Але порівнюючи з першим офіційним візитом Джорджа Буша до Канади в 2004-му, цього разу Калгарі було набагато привітнішим.

Представникам ЗМІ не дозволили знімати саму промову Буша, але судячи з коментарів запрошених, вона їм сподобалась. Джордж Буш говорив про свої вісім років при владі, розповів про свого шотландського тер’єра Барні, про свою дружину Лору та про батьків. Він пообіцяв, що колись напише про це книжку. Публіка залишилась задоволена.

Це була перша, але не остання промова Буша за межами США, кажуть організатори, він безумовно планує декілька нових зустрічей. Коли і де? Це ще невідомо.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG