Спеціальні потреби

Китайці почали полювати на нерухомість у США

Після того, як багато місяців поспіль з ринку нерухомості США надходили невтішні новини, найближчим часом ситуація, не виключено, може дещо покращитися. І все завдяки покупцям, що живуть за тисячі кілометрів від Сполучених Штатів. Сьогодні на американський ринок виставлено майже чотири мільйони помешкань, чимало з яких продаються просто за смішними цінами. І саме ці пропозиції привернули увагу інвесторів з Китаю.

Пакуючи валізи у свою першу подорож Сполученими Штатами Їн Гу не летить туди у ділових справах і не для відпочинку, він – полюватиме на житло. Він переконаний, що зараз чудовий час купувати нерухомість у США. Цей адвокат з Пекіна і ще кілька заможних китайців також їдуть на американський континент, щоб оглянути нерухомість, яку зараз можна купити вдвічі дешевше. І вони готові витратити від пів мільйона до мільйона доларів. Потенційні покупці дивляться на все – від дешевих будинків, котрі виставлені на аукціон, до дорогих квартир, з виглядом на американські символи, як то статуя свободи тощо.

Говорить китайський брокер:

«Американські брокери їдуть і в Китай. Вони відкривають тут свої офіси, показують моделі будинків, пропонують відео-тури і роздають буклети».

- Яка будівля подобається вам найбільше?
- Ось ця мені подобається.

Чейм Кацап з групи розвитку нерухомості Ліону:

«Китайці роблять мудро. Вони купують тепер, коли ціни найнижчі, і житло насправді вартує більшого ніж та ціна, за яку воно продається».

Для американців, які потерпають через падіння на ринку нерухомості, це може бути вже й не так погано.

Опитуваний на вулиці:

«Мені це подобається. Пам’ятаєте, як ми перелякалися, коли японці скуповували Нью-Йорк? Що ж, тепер привітаймо у себе китайців!»

Їн Гу гадає, що нерухомість в Нью-Йорку це дуже престижно. Чи купить він частинку Америки? Він ще хоче про це подумати. З вибором у майже чотири мільйони помешкань, що виставлені на продаж, він може стати лиш першою хвилею в масовому цунамі китайців, які купуватимуть житло в США.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG