Спеціальні потреби

Інтернет сприяє пошукам генетичного партнера

Здається, що у Сполучених Штатах використання інтернету, аби знайти свою другу половинку, стало цілком звичною справою. Вебсайти, які надають послуги знайомств, - індустрія вартістю у мільярд доларів. І на цьому ринку з’явився новий конкурент - вебсайт, який з метою підбору ідеальної майбутньої дружини чи чоловіка використовує аналіз ДНК.

Стейсі Розенберґ перепробувала майже все, аби знайти кохання. Вона говорить:

«Я пробувала кілька сторінок знайомств. Мене знайомили друзі. Я ходила на швидкі побачення та брала участь у поїздках для холостих людей».

Вечори Стейсі проводить у пошуках партнера для себе, дні – у намаганнях допомогти іншим побудувати їх особисте життя. Останні дванадцять років Стейсі працює терапевтом:

«Я витратила дуже багато часу на свою кар’єру та самовдосконалення. Тепер я хочу знайти людину, яка також має цей досвід».

Пошук другої половинки є більше мистецтвом, ніж наукою. І без «помилок молодості» тут не обійдешся. Тепер, з використанням аналізу ДНК знайти його – єдиного чи єдину - стало більш певною справою.

Співзасновниця компанії «Генетичний партнер» Тамара Браун: «Чи вам хтось сподобається - залежить від вашого генетичного коду».

Компанія «Генетичний партнер» каже, що вона виокремила «ген сумісності» - тому, що підсвідомо люди надають перевагу партнерам із сумісним генетичним кодом. І мають прекрасних дітей. Всього за дев’яносто дев’ять доларів компанія проаналізує зразок ДНК на цей ген.

Тамара Браун продовжує: «Це дуже-дуже точно. Але треба мати на увазі, що ми говоримо лише про біологічну сумісність. Дуже важливою є також соціальна сумісність. Аби стосунки спрацювали, ці дві речі мають співпадати».

Отже тест не допоможе вам привернути увагу того, хто сподобався, а радше - відкинути непотрібні зв’язки.


Головний науковий радник вебсайту знайомств вебсайту Chemistry.com доктор Гелен Фішер:

«Ви можете їхати у прекрасній машині та все знати про двигун. Але це не заважає вам відчувати насолоду від їзди. Так само і любов. Чим більше про це знаєш, тим більше насолоджуєшся».

Стейсі випробувала цю послугу на побаченні з тридцяти чотирирічним консультантом з бізнесу Елом.

Ел говорить: «Все йде прекрасно. Думаю, була підібрана ідеальна атмосфера».
Подібної думки і Стейсі: «Дуже добре. На початку ніяково трохи. Але все йде гладенько. І їжа гарна, і розмова».

Ел: «Здається, що Стейсі має потяг допомагати людям».

Стейсі: «Ми обидва важко працюємо, коли час працювати. Але є час, коли треба зупинитися і просто насолоджуватися життям. Я в цій фазі власне зараз перебуваю. Я думаю, що в цьому ми трохи не підходимо».

Ел: «Якщо б на першому побаченні я знав, що хтось підходить мені генетично, то я б почувався ніяково. Я б більше очікував від першої зустрічі та хотів би почути лише те, з чим погоджуюсь».

Стейсі: «Якщо б ми підходили генетично, я б не була здивована. Дуже цікаво знати результат».

Інше за темою

XS
SM
MD
LG