Спеціальні потреби

Контроверза навколо кінних прогулянок Нью-Йорком

Нью-Йорк – одне з найпопулярніших туристичних міст світу. Щороку «Велике Яблуко» відвідує сорок мільйонів туристів. Чимало з них залюбки розглядають Центральний парк з кінної карети. Кінні прогулянки - одна з найпопулярніших розваг поміж як туристів, так і мешканців міста. Однак захисники прав тварин вважають умови великого міста невідповідними для здоров’я коней. На розгляд Ради міста навіть винесено законопроект, який забороняв би кінні карети в Нью-Йорку.

Для багатьох туристів та мешканців міста прогулянка у кареті навколо Центрального парку - романтичний спосіб подивитися місто. Однак, Едита Бернкрант та інші захисники прав тварин так не вважають.

Активістка товариства «Друзі тварин» Едита Бернкрант:

«У цьому немає нічого романтичного, оскільки це знущання над тваринами, які не вписуються в атмосферу міста».

На думку Едити, коням не місце на забитих автомобілями вулицях Нью-Йорка:

«Усі речі, які лякають коней, присутні на вулицях Нью-Йорка – гучні звуки, постійний рух, сирени, натовпи людей. Це небезпечна, негуманна, нездорова атмосфера для тварин».

За тридцять дев’ять доларів плюс чайові туристи та мешканці міста можуть проїхатися в екіпажі Центральним парком, на пару годин занурившись в оазу затишку у серці одного з найбільш неспокійних міст світу. Однак, на розгляд влади Нью-Йорка подано законопроект, який заборонив би такі прогулянки. Візники відкидають звинувачення з боку захисників тварин, що з тваринами поводяться негуманно.

Говорить візник Ін Макківер:

«Джої шість років. Він любить свою роботу».

Ін Макківер працює візником вже десять років.

«Ці коні щороку проводять три-чотири місяці на фермі. Вони не працюють сім днів на тиждень, 365 днів на рік. Їм дозволено працювати лише сім годин на день, п’ять днів на тиждень. Вони отримують кращу медичну опіку, ніж більшість людей в Нью-Йорку».

Візники кажуть, що заборона на їх послуги позбавить роботи понад чотириста людей, а головне, Нью-Йорк залишиться без однієї з найулюбленіших туристичних розваг. Візник Ін Макківер:

«Кількість людей, які торік скористалися нашими послугами, така сама, як кількість людей, які відвідали найвищий хмарочос міста. Це говорить про те, наскільки ми привабливі для людей, які хочуть заручитися, для людей, які прагнуть, аби їх діти поспілкувались з тваринами, або для пенсіонерів, для яких така подорож навіює романтичні спогади».

Візники кажуть, що прогулянка на конях – це крок у минуле. Захисники тварин, вважають, що такі послуги повинні там і лишатися, у минулому.


XS
SM
MD
LG