Спеціальні потреби

Східне узбережжя США потерпає від снігового шторму


На календарі березень, а по східному узбережжю США вдарила найбільша цього року снігова буря. Снігопад залишив десятки сантиметрів покриву, пошкодив лінії електропередач, спричинив скасування сотень авіарейсів.

Столичний Вашингтон та околиці укриті десятьма сантиметрами снігу. Напередодні падав дощ, під сніговим покровом – ожеледь, відтак, дорожній рух у столиці та передмістях у понеділок вранці був майже паралізований. Поблизу Вашингтона опади ще більші – до 25-ти сантиметрів. Школи закриті, урядові відомства почали роботу із запізненням. Пройшовши штатом Меріленд, снігова буря вирушила на північ у напрямку Бостона.

У Нью-Йорку випало 30 сантиметрів снігу. Швидкість вітру у місті досягала 56 кілометрів на годину. Дві з половиною тисячі працівників комунальних служб розсипали на вулицях Нью-Йорка понад сто тисяч тонн солі.

Тим часом авіалінії скасували сотні рейсів у найбільших аеропортах штатів Нью-Йорк, Нью-Джерзі та Массачусетс. Лише у Ньюарку відмінено 325 польотів. Сніг паралізував також і рух міжміських автобусів, наземного метро та потягів. Синоптики прогнозують у найближчі дні подальше просування бурі на північ.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG