Спеціальні потреби

Україну згадували на брифінгу в Держдепі СШАУ зв`язку з кризою в Україні і можливістю неотримання нею від Міжнародного валютного фонду чергового траншу багатомільярдного кредиту, у представника Державного департаменту США Роберта Вуда журналісти в ході щоденного брифінгу запитали, чи звертався український уряд до Вашингтона у цій справі. На що Вуд відповів:«Я знаю, що прем'єр-міністр Тимошенко звернулась до низки країн у цій проблемі і ми підтримуємо співпрацю України з МВФ. Ми вважаємо, що Україна повинна багато працювати, щоб забезпечити виконання узгодженої з МВФ економічної програми.»

Представник державного департаменту США також відзначив, що Україна є важливим партнером для США і Вашингтон буде намагатись допомогти Києву уникнути дефолту. Методи цієї допомоги будуть визначатись додатково.

«Я не можу сказати, що ми будемо чи не будемо робити. Але якщо Україна звернеться до нас, ми звичайно розглянемо її запит. Ми будемо намагатись підтримати український уряд наскільки можемо», - зазначив Вуд.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG