Спеціальні потреби

Клінтон заручилася підтримкою сенатського комітету


Сенатський комітет з питань зовнішніх відносин схвалив призначення сенатора-демократа Гілларі Клінтон на посаду державного секретаря США«За» призначення Гілларі Клінтон було подано шістнадцять голосів членів Комітету, при одному проти. Очікується, що повний склад Сенату підтримає її призначення у вівторок після інаугурації новообраного президента Барака Обами.

Також сьогодні кандидат на посаду міністра юстиції в новій адіміністрації Обами, Ерік Голдер, виступав на слуханнях в Комітеті Сенату з юридичних питань. Відповідаючи на запитання про застосовувані адміністрацією Буша методи допиту запідозрених терористів – зокрема метод занурення під воду тортурою, яку слід заборонити.

Голдер заявив, що найкращим засобом боротьби проти тероризму є захист громадянських свобод і підтримка влади закону. За його словами, адміністрація Обами зробить все можливе для того, щоб запевнитися, що процедура допитів відповідає зобов’язанням США у світлі Женевських конвенцій.

Голдер також зазначив, що військова в’язниця на базі ВМС США у Ґвантанамо, Куба, буде закрита. Однак, підкреслив він, це буде нелегким завданням, позаяк нова адміністрація повинна визначитися, що робити з приблизно 250-ма запідозреними терористами, які наразі утримуються там.

Відео - найголовніше

США: Дайджест головних подій тижня. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:12 0:00
XS
SM
MD
LG