Спеціальні потреби

Обама та його команда не причетні до махінацій Блаґоєвіча


Внутрішнє розслідування, підготовлене для новообраного президента США Барака Обами, не виявило протизаконних контактів команди Обами з губернатором штату Іллінойс Родом Блаґоєвічем. Останнього звинувачують у спробі продати сенатроське крісло, яке звільнив Барак Обама.

Юридичний представник майбутнього президента оприлюднив звіт, в якому говориться, що з Бараком Обамою та двома його помічниками була проведена розмова у справі федерального розслідування дій губернатора Блаґоєвіча. Внутрішнє розслідування встановило, що ані Обама, ані члени його команди не мали компроментуючих контактів з губернатором Іллінойсу чи його представниками.

Майбутній керівник персоналу Білого дому Рам Емануель мав розмову з Блаґоєвічем та його колегами на тему потенційних кандидатів на сенаторське крісло, говориться у звіті. Однак, не було жодних розмов про міністерську посаду чи інши послуги в обмін на призначення Блаґоєвічем когось на посаду сенатора. Саме цього, згідно із документами звинувачення, намагався добитися скомпремонтований губернатор.

Згідно із законом, у разі якщо звільняється місце в Сенаті, людину на це крісло до наступних виборів призначає саме губернатор штату від якого був обраний попередній сенатор.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG