Спеціальні потреби

Обама зробив нові кадрові призначення в фінансовому секторі


Новообраний президент США Барак Обама звинуватив в економічних проблемах країни державних наглядачів за фінансовим ринком. Після чисельних скандалів пов’язаних з махінаціями та безвідповідальними рішеннями на Волл Стріт, Обама намагається дати американцям зрозуміти, що боротиметься з подібною поведінкою фінансового світу.

Обама оголосив кандидатури досвідчених експертів на посади, завдання яким він зможе запроваджувати нові правила поведінки на ринку та захищати економіку країни від кризи. Барак Обама запропонував Мері Шапіро на посаду голови комісії, яка регулює роботу фінансових ринків. Цю комісію гостро критикують, за незадовільний нагляд за діяльністю великих фінансових інституцій, що зазнали краху і потягнули за собою економіку країни. Комісію також звинувачують в ігноруванні ознак нечесної гри інвестиційного фонду очоленого Бернандом Медоффом, у результаті махінацій якого інвестори втратили 50 мільярдів доларів.

Новообраний президент також висунув кандидатури на посаду голови комісії з нагляду над товарним ринком та на посаду в управлінні Центральним банком.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG