Спеціальні потреби

Росія задоволена зміною позиції США щодо надання Україні ПДЧ


Президент Росії Дмитро Медведєв висловив своє задоволення тим, що Сполучені Штати більше не будуть наполягати на наданні Україні та Грузії Плану дій щодо набуття членства у НАТО. Про це лідер РФ заявив під час свого офіційого візиту на Кубу, де він зустрівся з Фіделем Кастро та його братом Раулем Кастро – чинним Президентом Куби. Російський президент схвально відгукнувся про коментар даний Державним секретарем США Кондолізою Райс раніше цього тижня, про те, що Україні та Грузії насправді не особливо потрібне приєднання до ПДЧ, оскільки обидві країни в майбутньому можуть стати членами НАТО без проходження цього етапу.

І хоч, Кондоліза Райс запевнила, що Північноатлантичний альянс і без ПДЧ у найближчі роки інтенсифікує діалог з Україною та Грузію, все ж, на думку експертів, очевидно, що США змініює свою позицію щодо цього питання і намагається зберегти обличчя при поганій грі.

Європейські країни члени НАТО виступають проти надання Україні та Грузії ПДЧ, посилаючись на нестабільність у обидвох країнах, але насправді остерігаючись протистояння з Росієюю. Останні заяви США свідчать про намагання згладити суперечку між країнами-членами НАТО з цього питання як також пом’якшити удар відмови для Грузії та України.

Відео - найголовніше

Мистецтво про непереможну силу жінки. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:27 0:00
XS
SM
MD
LG