Спеціальні потреби

Світові лідери шукатимуть виходу з кризи


Група світових лідерів планує 15 листопада зібратися у Вашингтоні на саміт для обговорення шляхів виходу з світової економічної кризи. На зустріч запрошено лідерів 20-ти найбільш розвинутих країн світу, включаючи Китай, Індію та Бразилію. Білий дім каже, що серед запрошених також будуть генсек ООН та керівники Міжнародного валютного фонду та Світового банку.

Прем`єр-міністр Великобританії Ґордон Браун застеріг, що світова фінансова криза може спричинити рецесію у Великобританії та інших країнах. У середу ціни на головних світових біржах знову впали на чотири-п`ять відсотків. Уряд Китаю, намагаючись стимулювати економіку, спростив умови на купівлю нерухомості та зменшив податки.

Тим часом у США рівень безробіття досягнув рівнів, небачених від часу терактів 11-го вересня 2001 року. Одна з небагатьох американських компаній, яка поки що не потерпіла від економічної кризи – Макдональдс. Оглядачі пояснюють це переорієнтацією споживача на дешеву їжу, яку пропонують ресторани всесвітньо відомої корпорації.

XS
SM
MD
LG