Спеціальні потреби

Пейлiн виступила з палкою промовою перед однопартiйцями


Приймаючи на з`їздi Республiканської партiї номiнацiю на кандидатуру вiце-президента, губернатор Аляски Сара Пейлiн виступила з палкою промовою, повною реверансiв на адресу Джона Маккейна та критики їх демократичних суперникiв на листопадових президентських виборах - Барака Обами та Джосефа Байдена.

Виступаючи у Сент-Полi, штат Мiннесота, де проходить всенацiональний з`їзд республiканцiв, сорока-чотирирiчна Пейлiн назвала кандидата партiї на посаду президента Джона Маккейна «правильним вибором» для американського народу, а своїх суперникiв розкритикувала за те, що вони їй закидають недосвiдченiсть.

Пейлiн, яка перед тим як зайняти посаду губернатора була мером невеликого мiстечка на Алясцi, пiддала особливiй критицi кандидата демократiв у президенти Барака Обаму, який неодноразово пишався своїм досвiдом громадського активiста. Бути мером – сказала вона – це щось схоже на громадський активiзм, лише мер має при цьому реальнi обов`язки.

Пiд гучнi оплекси присутнiх, якi часто переривали її промову, Пейлiн також зазначила, що, балотуючись, вона керується бажанням служити американському народу, а не прагненням здобувати для себе схвальну оцiнку медiа та вашингтонської елiти.

З`їзд республiканцiв закiнчиться сьогоднi офiцiйним прийняттям Джоном Маккейном кандидатури на пост президента партiї.

Вибори вiдбудуться 4-го листопада.


Відео - найголовніше

Історія Демократичної партії США. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:25 0:00
XS
SM
MD
LG