Спеціальні потреби

У США – спалах захворювання на сальмонелез


У Сполучених Штатах триває розслідування щодо причини спалаху захворювання на сальмонелез. Із початку квітня цього року у США сальмонелезом була уражена майже тисяча людей у 40 штатах. 130 з них – госпіталізовано.

Під підозрою довгий час перебували помідори, споживання яких у США різко впало. Тепер Адміністрація із контролю за продуктами харчування та ліками заявляє, що причиною зараження могли бути і інші овочі. Чимало з тих, хто захворів на сальмонелез, їли традиційну мексиканську їжу. Серед її інгредієнтів – гострий перець та кинза, умови вирощування та збирання яких тепер уважно перевіряють.

Речник Міністерства охорони здоров`я Емілі Палмер зазначає: «У результаті опитування всіх людей, які захворіли, ми встановили, що 80% з них їли помідори, тому ми зосередилися саме на них. Але тепер ми хочемо переконатися, що це не є чимось іншим, що споживається разом з помідорами».

Департамент охорони здоров`я Чикаго встановив, що кілька людей захворіли на сальмонелез після харчування у мексиканських ресторанах. Це розпочало розслідування щодо інгредієнтів, з яких виготовляється сальса та гвакамоле, страва з авокадо. Тепер продукція, імпортована з Мексики, перевіряється на кордоні та, аби потрапити до американських крамниць, має отримати схвалення від Адміністрації із контролю за продуктами харчування та ліками. Втім, споживачі не збираються повністю покладатися на ретельність цієї перевірки.

Спалах захворювання на сальмонелез завдав збитків фермерам та ресторанам на суму в сто мільйонів доларів. Американські інспектори збирають зразки ґрунту та води, а також перевіряють умови пакування та транспортування свіжих овочів у трьох штатах Мексики.

XS
SM
MD
LG