Спеціальні потреби

Благодійний вечір на допомогу онкохворим дітям


Вперше закордонні дипломати в Україні об`єдналися для допомоги онкохворим дітям. Минулої суботи тринадцятеро послів іноземних держав на чолі з послом США в Україні Вільямом Тейорром відвідали Міжнародний благодійний вечір. Мета цього заходу, проведеного Фондом допомоги дітям Чорнобиля – зібрати кошти для підтримки дитячої онкології в Україні.

125 доларів за вхід – і ви на світському рауті у товаристві тринадцяти іноземних послів. Закордонні дипломати і бізнесмени, що працюють в Україні, з`їхались до столичного готелю “Хаят” не лише заради музики й шампанського. На благодійній вечірці планували зібрати суму в сто тисяч доларів. Саме стільки потрібно педіатричному відділенню Національного інституту раку для купівлі ультразвукового дисекційного апарата. Як розповідає головний дитячий онколог України Григорій Климнюк, з допомогою цього обладнання лікарі зможуть врятувати сотні дитячих життів. Ініціатори заходу – американський Фонд допомоги дітям Чорнобиля та посольство США в Україні – сподівалися, що вдасться зібрати достатньо пожертв.

Головним лотом акукціону були боксерські рукавиці Володимира Кличка, які дісталися за 20 тисяч доларів просто з рук славетного боксера бізнесмену із Шотландії.

За майже 20 років, відколи Фонд допомоги дітям Чорнобиля здійснює свою гуманітарну місію, українським дитячим лікарням було надано медичної допомоги на понад 55 мільйонів доларів США.

Інше за темою

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG