Спеціальні потреби

Юлiя Тимошенко вiдзначила сто днiв роботи


В Україні уряд Юлії Тимошенко вiдзначив перші сто днів своєї роботи. Сама прем`єр-міністр прозвітувала про успіхи власного Кабінету, тоді як опозиція переважно говорила про проблеми.

Юлія Тимошенко сьогодні була в білому, хоча більшу частину часу на чолі уряду вона проводить у більш буденному одязі. Вона звітувала, що їй вдалося досягнути за перші сто днів роботи. Попри нестабільну ситуацію в парламенті, Тимошенко каже, що їй вдалося зробити основне - побороти корупцію в газовій сфері та підняти соціальні стандрати. Пенсії, зарплати та інші виплати з бюджету зросли.

Преславуті 1000 гривень із вкрадених заощаджень СРСР підняли особистий рейтинг прем`єрки до небачених донині висот, майже до 30 відсотків. Але вони ж, які інші виплати, знову посилили інфляцію, ціни в країні ростуть практично в геометричній прогресії. Втiм Тимошенко каже, це провина не її, а поперднього Кабміну.

Натомість регіонали, які мають власний тіньовий Кабмін, кажуть, що Тимошенко вдалися соціальні виплати лише тому, що підгрунтя для них заклав Янукович. Натомість їх хвилює інфляція та обмінний курс. Як сказав регiонал Микола Азаров, проблем багато, а крокiв до їх вирiшення не видно.

«Проблеми курсу, наприклад, проблеми повернення кредитів до банківської системи, проблеми інфляції. Ми багато чули, що уряд підготує програму боротьби з інфляцією разом з Нацбанком, але поки що ми нічого конкретного не бачимо».

Не поділяють особливого оптимізму прем`єрки і в Секретарiаті Президента. З Банкової Тимошенко постійно отримувала словесні шпильки. У першу стоденку застпнуик глави Секретарiату Олександр Шлапак порадив їй прислухатися до опозиції, а не я закривати їй рот.

Від першого дня роботи уряду Тимошенко експерти та журналісти вгадували, скільки протримаєтсья при владі цей Кабмiн, називаючи його урядом-камікадзе. Сьогодні ж дискусії на іншу тему – чи буде у Тимошенко 200 днів. Найбільше прогнозів – відставка восени, адже саме тоді в Україні фактично стартуватиме президентська виборча кампанія.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG