Спеціальні потреби

У Тибеті загинуло щонайменше сто людей


Духовний лідер тибетців Далай Лама пообіцяв піти у відставку, якщо не припиниться насильство у його рідному Тибеті. Далай Лама заявив журналістам, що події в Тибеті вийшли з-під його контролю.

Між тим, Прем'єр-міністр Китаю звинуватив Далай Ламу та його послідовників в організації протестів у Тибеті. Прем'єр заявив, що демонстрації спричинили загибель людей, а уряд надзвичайно обережно намагається приборкати протести. Він заперечив заяви Далай Лами про культурний геноцид у Тибеті.

Заснований в Індії уряд Тибету у вигнанні говорить, що майже сто людей загинули за минулий тиждень в насильствах, в тому числі 19 тибетців, які цього вівторка були застрелені китайськими військовими в одній із західних провінцій.

Очевидці кажуть, що поліція заблокувала вулиці після того, як буддійські монахи та інші тибетці вийшли на акції протесту. Потім вони бачили, як принаймні 12 людей було застрелено посеред вулиці. Тим часом поліція говорить лише про 13 загиблих, які були убиті ще минулої п'ятниці у столиці Тибету.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG