Спеціальні потреби

Гілларі Клінтон перемогла в Техасі та Огайо


Ветеран війни у В’єтнамі, сенатор від штату Арізона Джон МакКейн тепер вже офіційно є єдиним кандидатом в президенти від Республіканської партії. А перемога Гілларі Клінтон у штатах Род Айленд, Техас та Огайо означає, що боротьба в демократичному таборі далека від завершення.

Всього кілька місяців тому Джон МакКейн був близьким до завершення кампанії через фінансові труднощі. Сьогодні він святкує перемогу:

“Ми виграли достатньо делегатів, аби переконливо заявити зі всією відповідальністю, що я буду єдиним кандидатом від Республіканської партії”.

Колишній губернатор від штату Арканзас Майк Гакабі нарешті розпрощався:

“Я передаю йому не лише свої привітання. Я обіцяю зробити все можливе для нього та партії, аби вона залишалася об’єднаною”.

Напередодні виборів в Огайо та Техасі, оглядачі радили Гілларі Клінтон, яка перед цим програла Бараку Обамі в 12 штатах поспіль, зійти з дистанції. Виграш в обох цих штатах, великих за розміром та кількістю делегатів, був її єдиним шансом залишитися в перегонах. І вона це зробила!

Притиснута до стінки, Гілларі Клінтон розгорнула проти Обами жорстку кампанію. Напередодні виборів в Техасі та Огайо, вона піддала сумніву його готовність бути головнокомандувачем, розкритикувала його погляди на торгівлю та охорону здоров`я, звинуватила у зв’язках із корумпованим девелопером з Чикаго Тоні Рецко та натякала на те, що все, що Обама вміє робити, – це красиво говорити. І це резонує з її основною електоральною базою: жінками, латиноамериканцями, білими робітниками та людьми похилого віку.

Але за загальною кількістю делегатів, навіть не зважаючи на останні перемоги Клінтон, Обама все ще лідирує:

“Ми знаємо, що незалежно від того, що сталося сьогодні, ми все ще переважаємо за кількістю делегатів та на шляху до виграшу цієї номінації”.

Барака Обаму переважно підтримує молодь, люди із вищою освітою та чорношкірі.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG