Спеціальні потреби

‘Нью-Йорк Таймс’ закидає МакКейну позашлюбні стосунки


За кілька останніх днів Барак Обама став беззаперечним лідером в Демократичному таборі. Він переміг із значною перевагою у десяти штатах поспіль, включно зі своїми рідними Гаваями. Республіканець Джон МакКейн так само із легкістю переміг свого противника Майка Гакабі, не залишивши останньому жодного шансу претендувати на посаду єдиного кандидата в президенти від Республіканської партії.

Втім, перемога МакКейна була отруєна чутками про його стосунки із жінкою, яка не є його дружиною. На що сам кандидат заявив:

“Я дуже розстроївся через статтю в “Нью-Йорк Таймс”. Це – не правда”.

Газета написала про те, що вісім років тому МакКейн під час його першої президентської виборчої кампанії мав близькі стосунки із лобістом Віккі Айзмен. Чи він робив їй якісь послуги?

Джон МакКейн: “Я ніколи не робив нічого, що могло б зрадити довіру людей, не приймав рішення, які не були в інтересах громадськості, і не робив нікому неприйнятних послуг”.

Його кампанія оприлюднила такі спростування. Це неприйнятно, що “Нью-Йорк Таймс” знизив свої стандарти та запустив наклепницьку кампанію. Він ніколи не зраджував довіри людей та не робив послуг лобістам. Ми не допустимо, аби наклепи відволікали від реальних питань, що хвилюють виборців.

Айзмен також спростувала, що вона мала якісь особисті стосунки з МакКейном. Адвокат МакКейна Боб Беннет каже, що під час підготовки матеріалу “Нью-Йорк Таймс” звертався до них із запитаннями:

“Ми відповіли на всі питання “Нью-Йорк Таймс”. Ми їм довели, що немає чого ховати, нічого немає. На жаль, вони просто не взяли до уваги жодного з наших доказів”.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG