Спеціальні потреби

Голлівудським пагорбам загрожує урбанізація


Один із найвідоміших символів США, а саме гігантський напис Голлівуд, розміщений на незаселених каліфорнійських пагорбах, незабаром може стати ексклюзивним сусідством інших споруд. Однак така ідея викликає і захоплення, і відвертий спротив.

Чиказська інвестиційна компанія, якій належить приблизно 560 гектарів землі на північ від голлівудського знака, вирішила продати цю землю з метою побудувати на ній розкішні будинки.

Ця земля належала колись відомому промисловцю, авіатору і кінопродюсеру Говарду Гьюзу. З цих пагорбів можна побачити неймовірні краєвиди Лос-Анджелеса. Гьюз планував побудувати на вершині затишне гніздечко для своєї колишньої подруги Джінджер Роджерс. Але цього не трапилося. Інвестиційна група, яка купила у нього землю за два мільйони доларів, тепер хоче отримати за неї 22 мільйони доларів.

Лос-Анджелес готовий заплатити шість мільйонів доларів, щоби зберегти угіддя у їхньому теперішньому стані. Але інвестори наполягають на своєму – 22 мільйони, або нічого. І якщо місто намагатиметься блокувати продаж – судової тяганини не уникнути.

Відтак влада міста розглядає всі можливі шляхи і пропозиції як зберегти мальовничі пагорби навколо голлівудського знака незайманими урбанізацією.

Відео - найголовніше

Зброя, ATACMS від США – подробиці. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:45 0:00
XS
SM
MD
LG