Спеціальні потреби

Американський супутник вийшов із ладу і падає на Землю


Із космічного простору надходять тривожні повідомлення про те, що американський розвідувальний супутник вийшов із ладу. І астронавти очікують його падіння на Землю. Супутник, розміром з шкільний автобус і масою понад дев’ять тонн, втратив контроль і стрімко падає з орбіти на Землю. До тепер супутник знизився на 160 кілометрів і кожного дня наближається до Землі на 800 метрів. Міністерство оборони США спостерігає за космічним об’єктом і каже, що супутник може досягнути Землі вже на початку березня.

Цей випадок нагадує космічну лабораторію НАСА. Значно більша від цього супутника, вона вийшла з орбіти і впала у Західній Австралії 1979-го року, на щастя, не завдавши жодної шкоди. Космічна лабораторія була значно більшою і науковці мали над нею незначний контроль. Над цим космічним об’єктом астронавти не мають жодного контролю.

Супутник, що вийшов із ладу, рухається із швидкістю 29 тисяч кілометрів на годину. Оскільки три четвертих поверхні планети вкрита водою, залишається сподіватися, що космічний об’єкт не впаде на землю.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG