Спеціальні потреби

Косметична процедура ботокс – модний різдвяний подарунок


У американців прийнято дарувати на Різдво подарунки. Останніми роками надзвичайно популярна форма подарунків у вигляді картки, на яку покладена певна сума. Людина, яка отримує таку картку, сама купує собі що забажає у крамниці, в якій куплено таку картку. Це не обов’язково має бути картка з крамниці. Косметичні салони, перукарні, масажні кабінети продають такі картки, за які людина отримує якісь послуги. У техаському місті Гьюстон цього року – популярно дарувати косметичну процедуру ботокс.

Ботокс, схвалена урядом процедура, яка тимчасово паралізує м’язи, розгладжуючи зморшки. За 250 доларів косметологи можуть запропонувати розгладити зморшки над очима зникнуть. Ефект триває кілька місяців.

Дені Лаконі з інституту антистаріння говорить, що процедура ботокс, надзвичайно популярний подарунок цього святкового сезону. У неї немає вільного часу і навіть довелось продовжити робочий день:

“Люди не хочуть діамантів, або дорогих машин. Вони прагнуть зайнятися собою і просять подарувати їм ботокс”.

Однак, не всім подобається ідея отримати в подарунок оплачену процедуру ботокс. Це може бути образою, мовляв, ось вам подарунок, оскільки ви погано виглядаєте і вам потрібна допомога.

Фахівці радить своїм клієнтам дарувати такий подарунок лише дуже близьким людям, які не образяться.

Згідно з даними асоціації пластичних хірургів, у 2007-му році у Сполучених Штатах було зроблено чотири з половиною мільйона процедур ботокса. Це найпопулярніша косметично-медична процедура серед американців.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG