Спеціальні потреби

У центрально-північних штатах не вщухають снігові бурі


Напередодні різдвяних свят погода вносить свої корективи у плани багатьох американців. Багато з тих, хто зараз подорожує, опинилися в дорожніх заторах чи вимушені чекати в аеропортах. Снігова буря, яка прокотилася центральними та північними районами Сполучених Штатів, спричинила численні аварії на автомагістралях. У результаті аварій загинуло принаймні 11 людей. Аеропорт в Чикаго, який вважають одним з найбільш завантажених в США, вимушений був скасувати або затримати майже 300 авіарейсів.

До 30-ти сантиметрів снігу, сильний вітер та ожеледь значно ускладнюють рух на дорогах, а часом призводять до смерті. 15 машин потрапили у ланцюгову аварію на одній з доріг Оклагоми. А в Канзасі зіткнулися одночасно аж 35 авто, щонайменше один водій загинув.

А в аеропортах – довгі черги і понурі обличчя людей. Аеропорт в Чикаго через туман, дощ, сніг і сильний вітер відмінив сотні рейсів. У Нью-Йорку середня затримка рейсу становила більше чотирьох годин.

Пориви вітру, що досягали 80 кілометрів на годину, валили дерева у центрально-північних штатах Америки, і залишили без електрики принаймні 200 тисяч людей.

Через погоду в прямому ефірі однієї місцевої телекомпанії Чикаго стався курйоз. Коли диктор розповідав про погоду, в телевізійну студію врізалась машина, водій якої не впорався з керуванням. На щастя, в результаті аварії ніхто не постраждав, а телеглядачі на власні очі могли спостерігати скільки небезпеки може принести погода.

Телекомпанія продовжувала вести мовлення в прямому ефірі, даючи глядачам можливість побачити як працюють рятувальні служби, реагуючи на такого типу аварії.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG