Спеціальні потреби

Українські видання визначили впливових людей 2007-го року


Українські медіа стали роздавати власні рейтинги. Конкуренти – журнали “Кореспондент” та “Фокус” в один день вирішили оприлюднити своє бачення щодо людей та їхньої ролі у році, що минає. “Фокус” назвав 200 найвпливовіших людей в країні. На першому місці опинився Віктор Ющенко, на другому Юлія Тимошенко, на третьому найбагатший українець Рінат Ахметов, а вже за ним його партійний бос Віктор Янукович. Також в десятці найвпливовіших – інші українські багатії Віктор Пінчук та Ігор Коломойський. Достойним десятки виявилися і глава президентського Секретаріату Балога та новообраний спікер парламенту Арсеній Яценюк. Жінок загалом у цьому рейтингу не багато, у другій десятці опинилася дружина Президента Катерина Ющенко, у третій регіоналка Раїса Богатирьова.

Журнал “Кореспондент” пішов іншим шляхом – там визначили різні номінації, однак головну перемогу дістала жінка, Юлія Тимошенко.

Заступник головного редактора журналу “Кореспондент” Ганна Мороз зазначає:

“На шостому році існування цього проекту ми хотіли нарешті присудити це звання не політику. Але Юлія Тимошенко не залишила нам шансів. Сила і надзвичайна завзятість на шляху до мети принесли звання “Особистості року” саме їй”.

У номінації “Відкриття року” переміг новий Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк, який у свої 33 посів одну з найвищих посад у державі. У номінації “Комбінатор року” опинився глава Секретаріату Президента Віктор Балога.

Мер Харкова Михайло Добкін визнаний “Оратором року” за спробу записати звернення до мешканців міста. Ця історія принесла кілька днів радості всім українцям, в яких є Інтернет, де можна було побачити цей запис. Це на кілька днів паралізувало роботу офісів у всіх великих містах країни.

“Латифундистом” року назвали секретаря Київської міськради Олеся Довгого за земельний скандал у столиці, коли за один день було роздано найбільшу кількість земельних ділянок. За різними оцінками вартість розданої землі сягала 10 мільярдів доларів.

“Переможцем року” визнано Григорія Суркіса за новину про проведення в Україні фінальних матчів Чемпіонату Європи з футболу 2012-го року. А “Куражем року” став Андрій Данилко за ексцентричний виступ і друге місце на Євробаченні-2007.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG