Спеціальні потреби

Харчовий банк допомагає бідним в околицях столиці США


У День подяки в багатьох місцевостях США добровольці готують обіди для бідних. Одначе, голод дошкулює не лише в один день на рік. Бюро перепису населення США інформує, що у Вашингтоні та його передмістях 633 тисячі осіб живуть нижче рівня бідності. Багатьом з них загрожує голод. Серед установ покликаних їм допомогти є Харчовий банк. Щовівторка о годині першій пополудні у Ханаанській Баптистській церкві подають гарячий обід кожному, хто з’явиться. Кері Айві керує місіонерською програмою церкви:

“Нам говорять, що для декого цей обід, який ми готуємо кожного вівторка, є єдиною гарячою стравою за увесь тиждень. Вони можливо одержують бутерброд і каву де-інде, а ми намагаємось дати їм повний обід за столом у родинній атмосфері”.

Обіди готують добровольці. А продукти вони одержують з Харчового банку столичного регіону. Мері Ітон приїжджає сюди щоп’ятниці для поповнення харчових запасів церкви:

“Ми готуємо пакунки з харчами для кожного, хто прийде до церкви і скаже, що потребує їжі, незалежно від того, хто він такий”.

Ханаанська баптистська церква – одна з понад 700 церков та інших організацій вашингтонського регіону, яким Харчовий банк допомагає годувати голодних.

Більшість харчів йде на прогодування не бездомних людей, а сімей, які опинилися в матеріальній скруті. У цьому регіоні, де плата за квартиру висока, сім’ям важко звести кінці з кінцями. Тому вони економлять на їжі. Цих людей виручає Харчовий банк столичного регіону та інші такі організації, які одержують харчі від приватних і корпоративних донорів і передають їдальням, які в свою чергу безкоштовно готують їжу і роздають її бідним, не лише в свята, такі як День подяки, але круглий рік.

Проведене 2005-го року дослідження виявило, що Харчовий банк столичного регіону допоміг церквам і агентствам, що з ним співпрацюють, прогодувати 323 тисячі людей.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG