Спеціальні потреби

МакДональдз i Фонд Україна-3000 провели спiльну акцiю (ВІДЕО)


Вчора в Україні відбувся Всесвітній день допомоги дітям у “МакДональдз”. Благодійну акцію компанія “МакДональдз Юкрейн” провела спільно з фондом “Україна 3000”.

Олександр Крикун – чемпіон світу з метання молота. Але зараз у нього з прилавка змітають Біґ-Маки й картоплю фрі. Попрацювати касиром у МакДональдзі володар олімпійських нагород прийшов, щоб допомогти хворим дітям. Він пропонує відвідувачам купити сувенір на додачу до обіду – 10 гривень пластиковий браслетик, 1 гривня паперова долонька. На виручені кошти придбають реанімаційне обладнання для 28 дитячих лікарень у різних містах України.

Сьогодні у “МакДональдзі” особливий день. Покупців обслуговують відомі спортсмени та зірки естради. За прилавком можна побачити навіть заїжджу знаменитість, голлівудського сценариста Біллі Фроліка – автора популярних мультфільмів “Мадагаскар” і “Лісова братва”. Сам Біллі зазначив:

“Не думав, що доведеться працювати в “МакДональдзі”, але ж мета благородна, і я радо прийшов”.

А у черзі є нагода поспілкуватися з американським послом. Вільям Тейлор замовляє два Біг Маки і дві благодійні долоньки:

“Я люблю “МакДональдз”. За ту роботу, яку вони проводять, за проекти, які вони підтримують, як, наприклад, оцей. І їжа мені смакує”.

“Всесвітній день допомоги дітям у МакДональдзі” проходить в Україні уже вшосте. У благодійній акції беруть участь усі 58 ресторанів у 16 містах України. З кожним роком вдається зібрати все більше грошей, а отже, й все більше дитячих лікарень отримує допомогу, – каже гендиректор компанії “МакДональдз Юкрейн” Ігор Дєлов:

“Акція настільки широко розповсюдилась в Україні, і так добре відгукнулися на неї наші відвідувачі – ми не чекали, що цього року в нас буде такий успіх. Торік нам вдалося зібрати 500 тисяч гривень, а цьогоріч перетнемо поріг у 800 тисяч”.

Акція триватиме до кінця листопада. А тому кожен – кому смакує картопля фрі й кому не дуже – ще має нагоду докласти й свою долоньку до цієї однозначно благородної справи.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG