Спеціальні потреби

Допомога Африці завдяки косметичним процедурам у США


Коли більшість людей говорить про уколи від зморщок Ботокс, уява вимальовує кінозірок Голлівуду. Пластичний хірург Даніель Ронел вирішив перетворити цю процедуру, яка для багатьох є розкішшю, ще й у філантропію. Це може виглядати дивно, але косметолог сподівається, що люди будуть робити уколи ботокса і таким чином допомагатимуть населенню Африки:

“Люди роблять уколи ботокса, щоб виглядати краще. Чому ж не робити цього і водночас давати гроші країнам на шляху розвитку”.

Лікар Ронел бере участь у програмі збору грошей для допомоги сліпим в Африці. За його словами, від цієї недуги на континенті страждає 7 мільйонів людей:

“У країнах, що розвиваються, на сліпоту хворі діти, жінки, молоді люди. Вони не можуть бути продуктивними і смертність серед таких хворих набагато більша”.

Відтак, роблячи уколи ботокса, лікар віддає усі гроші неприбутковій організації, що бореться із сліпотою в Африканських країнах:

“Я надзвичайно щасливий бути частиною цієї програми, бо я не окуліст, тому я не можу проводити операції на катаракту, але що я можу робити – це збирати для них гроші”.

Лікар Ронел планує зібрати щонайменше 10 тисяч доларів: “Це дозволяє нам відчути себе частиною світового спільноти”.

І кожен наступний укол він вважає внеском у цю важливу справу.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG