Спеціальні потреби

У США знову очікують затримок авіатранспорту


Починаючи з п’ятниці, до кінця листопада, 27 мільйонів американців планують скористатися послугами авіатранспорту, що на чотири відсотки більше, ніж минулого року. Це означає майже неминучі затримки. Відтак авіаподорож у наші дні перетворилась на головний біль.

Минулого місяця майже 25% усіх польотів прибули до місця призначення із запізненням. А літо цього року побило всі рекорди із затримок. Неділя після Дня подяки, що припадає на наступний четвер, традиційно найскладніший день року для авіакомпаній. Тож, аби мінімізувати затримки федеральний Уряд США запроваджує спеціальний план. Уряд збирається відкрити для пасажирських літаків військовий повітряний простір, що дозволить збільшити кількість лайнерів у небі. В аеропорту імені Кеннеді у Нью-Йорку – одному з найбільш навантажених у країні, уряд планує трошки змінити правила злету та посадки, аби пришвидшити цей процес.

Самі авіакомпанії теж запроваджують нові правила, аби не повторилось минулорічне фіаско, коли пасажирів тримали в літаках на злетній смузі кілька годин. Тепер планується дозволяти пасажирам зійти з літака у разі, якщо затримка триває надто довго. Коли минулого року снігова буря зупинила ключовий аеропорт у Денвері, авіарух було паралізовано по всій країні. Авіатори готуються і до такого сценарію:

А Білий дім тим часом також пропонує збільшити компенсацію пасажирам, яким не вдалось потрапити на літак з вини авіакомпаній.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG