Спеціальні потреби

Позбутись зайвої ваги можна, не виходячи з офісу


Принаймні половина зі 150 мільйонів американців, які щодня ходять на роботу, працюють, сидячи за столом. А нещодавно з’явився новий інтригуючий спосіб піклуватися при цьому про своє здоров’я. Ви можете навіть почати худнути, не виходячи з офісу і не відволікаючись від своєї роботи.

Еммі Ленгер зараз може суміщати свою повсякденну роботу із заняттям спортом. Її компанія замінила звичні для всіх офісний стіл та стілець на спеціальні робочі станції, під якими рухається бігова доріжка. Емі каже, що працювати стоячи і в постійному русі виявляється не так важко, ще й корисно:

“Я перевіряю свою електронну пошту, приймаю дзвінки, все що робила за столом, я тепер роблю на ходу”.

Такі нові робочі місця – є одним з останніх експериментів деяких керівників, які розуміють, що здоров’я їхніх співробітників може позитивно вплинути на кінцевий прибуток компанії. Вважається, що кожен третій американець має надлишкову вагу. Загальна вартість лікування хвороб, пов’язаних з ожирінням щороку виливається у 100 мільярдів доларів. Деякі працедавці, пробують різні методи, щоб їхні працівники були здоровішими – хтось оплачує їм спортзал, а хтось навіть дає надбавку за скинуті кілограми. Але Лікар Джеймс Левін, з інституту Майо, вважає що має кращу ідею:

“Якщо у всьому винна сидяча робота, то треба почати рухатись”.

Він порахував скільки спалює калорій людина, що працює сидячи а скільки, та що ходить. І виявив, що навіть якщо просто стояти, то втрачаєш додатково 20 калорій на годину. А якщо йти – то ще більше. Саме так йому прийшла ідея створити рухоме робоче місце. Ви в буквальному сенсі згораєте на роботі. Згорає ваша зайва вага. У середньому за годину такої робочої прогулянки у нешвидкому темпі, ви спалите від 100 до 130 калорій. Так поволі, за рік можна скинути до 30 кілограм, і при цьому навіть не виходячи з офісу. Джеймс Левін, навіть давав інтерв’ю крокуючи на своєму винаході:

“Я працюю зі швидкістю півтора кілометра за годину”.

Для американців, для яких ожиріння є національною проблемою, це може бути дієвим вирішенням проблеми.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG