Спеціальні потреби

США витрачають на війни десять мільярдів доларів на місяць


Бюджетний Комітет Палати представників США розглядає питання, що стосується витрат на війни в Іраку та Афганістані. Згідно з новим звітом, ці війни можливо коштуватимуть Сполученим Штатам два трильйони чотириста мільярдів доларів до 2017-го року. Демократи і республіканці часто розходяться в поглядах щодо іракської війни. Одначе, коли йдеться про фонди, що можуть захистити життя американських військових, позиції обох партій збігаються. Конгресмен-республіканець Пол Раєн зазначає:

“Так довго як наші солдати є в Іраку, Конгрес асигнуватиме гроші на їх підтримку”.

Однак, спосіб фінансування іракського та афганського конфліктів непокоїть директора бюджетного управління Конгресу Пітера Орзаґа:

“Фінансово ми так далі не потягнемо. Доведеться десь економити”.

Пітер Орзаґ вказав на те, що іракський та афганський конфлікти фінансують без скорочення інших витрат у державному бюджеті і без підвищення податків, а тому фонди доводиться позичати. Кожний цент за цю війну, а дотепер йдеться про півтрильйона доларів, заплачений кредитною карткою держави.

Пітер Орзаґ сказав, що війни в Іраку та Афганістані коштують американському урядові десять мільярдів доларів на місяць, і протягом наступних десяти років коштуватимуть від трильйона сімсот мільярдів доларів до двох трильйонів чотириста мільярдів, залежно від того, скільки американських військ залишаться в Іраку. Ці цифри не включають витрат на поранених, яких за підрахунками Конгресу є 60 тисяч, і догляд за якими коштуватиме від двохсот до трьохсот мільярдів доларів.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG