Спеціальні потреби

У Нідерландах триває нарада країн-членів НАТО


У Нідерландах триває дводенна нарада міністрів оборони країн-членів НАТО, на якій розглядають питання Афганістану і напруженого становища вздовж турецько-іракського кордону.

Міністр оборони Сполучених Штатів Роберт Ґейтс закликав союзників у НАТО дотримуватися своїх зобов’язань вислати більше військ до Афганістану.

Ґейтс заявив, що війська НАТО необхідні для того, щоби вишколювати афганські збройні сили і гарантувати безпеку команд, які здійснюють проекти відбудови у провінціях. Американські офіційні представники також заявляють, що командування військ НАТО в Афганістані потребує більше літаків, та ефективнішої роботи військ, надісланих країнами-членами НАТО.

Міністр Ґейтс в понеділок висловив розчарування з приводу того, що деякі члени північноатлантичного оборонного союзу не виконали зроблених минулого року обіцянок надіслати більше ресурсів на боротьбу з Талібаном.

Військові заходи проти повстанців здійснюють в основному американські, британські та канадські збройні сили, тоді як інші члени НАТО не поспішають розгортати свої війська в південній і східній частинах Афганістану, де повстанці найбільш активні.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG