Спеціальні потреби

Буш виявився родичем Королеви Єлизавети, а Обома – родичем Чейні


Дослідження історії власної родини і побудова генеологічного дерева останнім часом стал надзвичайно популярним заняттям серед людей. Але стає особливо цікаво, коли виявляється, що родинні зв’язки об’єднують дуже відомих в суспільстві людей.

Родичем теперішнього віце-президента США Ричарда Чейні є теперішній претендент у президенти Барак Обама. Це відкриття зробила дружина Чейні, роблячи дослідження для своєї нової книжки.

Професор психології Гарварду Стівен Пінкер вже давно вивчає генеалогію, він виявив ще декілька несподіваних родичів:

“Джордж Буш є родичем своїх колишніх опонентів на президентське крісло Джона Кері і Альберта Ґора. Він навіть є родиною Королеви Єлизавети”.

Так само як Ричарда Ніксона і Ернеста Гемінгуея. Професор каже, що генетичний код є ще більш заплутаним, ніж код Да Вінчі:

“Том Генкс, який грав у фільмі “Код Да Вінчі”, виявляється має родинні стосунки з деякими реальними персонажами з цього твору, включаючи англійського Короля Уільяма Першого і Шекспіра”.

Деякі сучасні зірки є дуже схожими на своїх далеких родичів. Родичкою Періс Гілтон є відома півстоліття тому акторка і світська дама Жа Жа Ґабор. Відповідно до Професора Пінкера – це проста математика:

“Родинне дерево кожного з нас переплітається з деревом когось іншого. І якщо копнете глибше, то також виявитесь родичем”.

Опра Уінфрі, наприклад, є кузиною Лізи Марі Преслі. Саме так королева американського телебачення представила дочку короля поп- музики. А щодо родича Чейні, Барак Обама віджартувався:

“Я нормально це сприйняв. Втім я не хочу, щоб мене запрошували на сімейні полювання”.

XS
SM
MD
LG