Спеціальні потреби

Райс зустрілася із представниками Близькосхідного квартету


Близькосхідний квартет підтримав наміри Президента США Джорджа Буша щ е у цьому році провести у Сполучених Штатах близькосхідну мирну конференцію.

Державний секретар Кондоліза Райс разом з іншими членами квартету під час зустрічі у Нью-Йорку вже обговорила деталі конференції. Зокрема вона спілкувалася з представниками Росії, ООН та Євросоюзу. За словами Райс, ті, хто має намір взяти участь у конференції в листопаді, повинні твердо присвятити себе питанню мирного врегулювання конфлікту між ізраїльтянами та палестинцями. Вона сказала, що це означає повну відмову від насильства і роботу над мирними рішеннями. Як заявила Держсекретар, вона очікує, що Сирія буде серед тих арабських держав, які обіцяли взяти участь у “вагомій і незалежній” серії зустрічей.

Напередодні один з високопосадовців США заявив журналістам, що на конференцію, найвірогідніше, запросять ще додатково кілька інших членів Ліги арабських країн, зокрема представників Палестини, Лівану, Катару, Саудівської Аравії, Йорданії та Єгипту, як також Ізраїлю та Сирії.

Президент США Джордж Буш ще сьогодні має відлетіти до Нью-Йорку, де звернеться до ООН і зустрінеться з посланцем Близькосхідного Квартету – колишнім Прем'єр-міністром Британії Тоні Блером. Крім того на порядку денному Буша є зустріч з Президентом та Прем'єром Палестини.

XS
SM
MD
LG