Спеціальні потреби

Президент Пакистану балатуватиметься на наступних виборах


Правник пакистанського уряду заявив, що Президент Первез Мушараф відмовиться від посади головнокомандувача військових сил, якщо його знову оберуть президентом.

Цю заяву урядовий юрист зробив сьогодні на засіданні Верховного Суду країни. Він додав, що Мушараф буде готовий відректися від військового звання, як тільки його переоберуть, але ще перед прийняттям нової президентської присяги. Засідання суду у цьому питанні відбувалося у зв'язку з подачею опозиційними угрупованнями петицій, в яких вони оскаржили легітимність наміру президента Мушарафа виставити свою кандидатуру на новий п'ятирічний президентський термін, залишаючись водночас керівником збройних сил.

Генерал Мушараф, який здобув владу в результаті безкровного військового перевороту 1999-го року, знаходиться під тиском повернути країну на шлях демократичного урядування. Його теперішній президентський термін закінчиться 15 листопада.

Мушараф неодноразово наголошував на планах виставити свою кандидатуру на другий президентський термін ще за теперішнього парламенту. Наступні загальні вибори в Пакистані мають відбутися наприкінці нинішнього, або на початку наступного року.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG