Спеціальні потреби

Директор МАГАТЕ критикує ідею нападу на Іран


Директор МАГАТЕ Мохамед ель-Барадеї піддав критиці ідею, яка пропонує можливість нападу на Іран через атомну програму цієї країни. Зокрема він заявив, що до зброї слід вдаватися лише в тому випадку, коли будуть випробувані усі інші методи.

Заяви щодо війни з Іраном Мохамед ель-Барадеї назвав нереальними. Сталося це на наступний же день після того, як міністр закордонних справ Франції Бернар Кушнер застеріг, що світ може серйозно розглянути й можливість війни, якщо мирні переговори з Іраном проваляться.

Ель-Барадеї висловив сумнів в тому, що світове співтовариство коли-небудь дійде до тієї межі, коли треба буде говорити про збройний напад на Іран. Тим часом Іран заявив, що заява французького міністра була спробою Франції підлеститися до Сполучених Штатів.

Міжнародне Агентство з Атомної Енергії наразі веде у Відні переговори щодо ядерних амбіцій Ірану. Сполучені Штати та їхні союзники намагаються переконати Раду Безпеки ООН у необхідності накласти третю серію санкцій на Іран за те, що він відмовляється припинити свою ядерну діяльність.

XS
SM
MD
LG