Спеціальні потреби

У США продовжують падати ціни на нерухомість


Ціни на нерухомість у Сполучених Штатах продовжують падати. Згідно з даними групи вивчення ринку житла, у другому кварталі цього року ціни на приватні помешкання впали на понад 3%. Це найбільше різке падіння цін на житло по всій країні за один квартал з 1987-го року – часу, коли група почала складати показник цін на житло.

Джен Волстон виставила свій дім на продаж кілька місяців тому. Вона вже кілька разів знижувала ціну. Але її рієлтор каже, що будинок все ще занадто дорогий, аби знайти нового господаря. Джен продає свій будинок за меншу суму, ніж та, за яку вона його купила п’ять років тому. І таких як вона – мільйони по всій Америці. Вартість житла впала у всіх регіонах Сполучених Штатів. Навіть такі міста як Міннеаполіс та Клівленд, ціни на нерухомість в яких ніколи не були особливо високими, переживають ціновий спад.

Страждають від цього не лише ті, хто намагається продати своє помешкання. Три роки тому Джексон Голмерс заплатив 240 тисяч доларів за свій будинок. Оскільки протягом років його вартість зростала, він взяв позичку в 320 тисяч під заставу будинку. Тепер він сумнівається, що зможе її повернути.

Практика позичання грошей під заставу власних будинків – надзвичайно поширена в США та сприяє загальному розвиткові економіки. Однак тепер споживачі змушені бути більш обережними. Вони не зможуть як раніше використовувати своє житло в якості свинки-скарбнички.

Якщо споживачі витрачатимуть менше грошей, то це шкодитиме усій економіці. Небезпечні сигнали присутні вже зараз. Опитування телеканалу АВС засвідчило, що споживацька впевненість за весь час її вимірювання знизилась на 20%. А 57% американців вважають, що стан економіки у Сполучених Штатах погіршився.

Відео - найголовніше

Луганська філармонія у Львові. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:48 0:00
XS
SM
MD
LG