Спеціальні потреби

Кияни готуються до святкування 16-ї річниці незалежності


Україна готується до відзначення 16-ї річниці своєї незалежності. Цього дня в Києві знову обіцяють спеку. Однак, не дивлячись на спекотну погоду, перші особи держави презиеднт та прем’єр візьмуть участь у низці офіційних заходів.

Святкування почнеться о дев’ятій ранку зі служби у Софійському соборі яка називатиметься “Молитвою за Україну”. Вже за годину на площі біля собору президент вручить ордени видатним українцям, до переліку яких цього року потрапив і відомий співучий ректор Університету культури Михайло Поплавський.

О 12.00 на Мадйнаі Незалежності буде традиційний парад військових оркестрів. Вони вперше підготували таку тривалу програму, де оркестр з кожного великого міста країни має представити пісню, яка є символом цього міста. Замість військового параду – легкоатлетична естафета “Кубок Незалежності”.

Ще одна новація цього року – у київській мерії президент вручатиме паспорти ровесникам незалежності – діям, яким виповнилося 16 років.

І офіційна частина закінчиться прийомом о 19.00 та феєрверком о 20.00. Натомість традиційні народні гуляння будть на співочому полі, там буде виставка квіткових композицій біля арки Дружби народів.

Киян уже попередили, що вихід на станції метро “Майдан Незалежності” буде закрито, як і центр Києва. Так що вибиратися на святкування варто заздалегідь.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG