Спеціальні потреби

Цушко закликав підлеглих абстрагуватися від політики


Василь Цушко віднедавна зажив собі слави “героя парканів”. Після того, як міністр привів озброєних міліціонерів до приміщення Генпрокуратури, ледь не викликавши цим серйозне протистояння силових структур, чимало політиків, включно з Презиеднтом країни Ющенком казали про необхідніст розслідування та якнайжорсткішого покарання міністра. Втім, Цушко вчасно поїхав з країни на лікування, а повернувшись, почав вчити своїх підлеглих не займатися політикою.

Коли журналісти шукали Цушка у Європі, у Південній та Східній Україні майже на всіх парканах з’явилися надписи “Цушко – герой”. Соціалісти намагалися переконати громадськість, що все це народна творчість, однак техніка виконання та тотальне покриття давали підозри припустити, що це робота однопартійців скандального міністра. Нині вже нічого не відомо, про кримінальну справу, яку намагалися відкрити проти Василя Цушка. А сам міністр розповідає, що насправді запобіг конфлікту і що це викликало незадоволення декого:

“Ми не допустили розвитку подій некерованості і громадянської війни. Це бісить тих, хто ці плани намагався реалізувати. Сьогодні не влаштовує нікого стабільна Україна. Не влаштовує міністерство, яке намагається бути поза політикою”.

Міністр не пояснює, чи можна вважати міністерство поза політикою, якщо він сам – другий номер у списку соціалістів і нині їздить по країні, висловлюючи в тому числі і політичні заяви.

Василь Цушко зазначає: “Зізнаюся, що нам складно, ми постійно як на вулкані. Політична доцільність створює такі умови, коли дуже складно працювати і досягати тих результатів, які є сьогодні”.

Конкретніше про успіхи міністр не сказав, але закликав своїх колег відмовлятися від будь-яких пропозицій політиків. З наступного понеділка міліція починає працювати у посиленому режимі і має взяти під контроль всі виборчі дільниці, аби забезпечити законність виборів.

Відео - найголовніше

Чого очікувати від промови Байдена до нації. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:26 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG