Спеціальні потреби

Уряд Януковича обіцяє стримати ріст цін і сплатити борги


Віктор Янукович, що повернувся після лікування коліна до України, сьогодні провів засідання уряду, на якому зробив декілька резонансних заяв. Зкорема, Янукович каже, що його уряд говтовий виконувати основні соціальні гарантії.

Рівно день тому Партія регіонів презентувала свій соцілаьний проект щодо різкого зростання виплат за народження дітей. А вже сьогодні лідер партії видав чергову порцію нових соціальних обіцянок. Якщо “помаранчеві” кажуть про те, що за його уряду різко зросла заборгованість у виплаті зарплаті та соціальних платежів, то сам Янукович каже, що з цим буде все гаразд. В іншому випадку він готовий всіх звільняти, ще до виборів.

Обіцяє Янукович і стримати ріст цін, принаймні на так званий соціальний хліб, який споживають більшість українців. На початку літа ціна на хліб у різних регіонах почала різко зростати, оданк зараз в уряді кажуть, що це наслідок посухи. Тепер же, за оцінками урядовців, зерна зібрали більше, аніж споідвалися, відтак, Україна навіть збільшила сві прогноз щодо експорту хліба.

Загалом у Януковича вічувався виборчий настрій, відтка він щедро роздава обіцянки. Моявляв, виборча кампанія для нього полягає в тому, щоб уряд виконав усі соціальні програми:

“Це наш пріоритет, і я вважаю, що це буде найкращою передвиборною кампанією, якщо навколо конкретних справ об’єднуватимуться і майбутні депутати, і чиновники”, – заявив лідер регіоналів.

Натомість його політичні опоненти звинувачували чинний уряд у небажанні дотримуватися соціальних стандартів, записаних у Конституції України.

XS
SM
MD
LG