Спеціальні потреби

Власник найдорожчого авто візьме участь у ралі


Бізнесмен з Індіанаполісу, штат Індіана, Тим Дургем є власником одного з найкоштовніших автомобілів у світі. Недавно придбавши автомашину фірми “Буґатті”, модель “Вейрон”, цей колекціонер дорогих авто не вагається нею їздити.

“Вейрон” коштував понад мільйон доларів, отож не дивно, що їзда в ньому просто вражає. Але, що може декого здивувати так це те, що Дургем планує в ній змагатись у так званих Великих американських перегонах, ралі для екзотичних автомашин, що відбудеться в липні.

Хоча швидкість “Буґатті” перевищує 405 кілометрів на годину, правила змагань вимагають дотримання всіх встановлених місцевих лімітів вздовж маршруту. “Вейрон”, одначе, має ту перевагу, що спроможний розвинути швидкість 100 кілометрів на годину менше, ніж за дві з половиною секунди, і 160 кілометрів за п’ять секунд. Машина також особлива тим, що для їзди на високій швидкості потрібен додатковий ключ. В Америці всього 24 “Буґатті Вейрон”, а в усьому світі лише 72.

Колекціонер Тим Дургем каже: “Це щось надзвичайне. Я кілька разів в минулому бачив ці автомашини, але коли усвідомлюєш, що ця належить тобі, то це цілком інакше почуття”.

У рамках перегонів, маршрут яких простягається від східного до західного узбережжя США, він матиме можливість випробувати себе на знаменитому автодромі Індіанаполіс мотор спідвей.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG