Спеціальні потреби

Сенат повертається до імміграційної реформи


Сенат Сполучених Штатів проголосував за те, аби повернути на розгляд законопроект імміграційної реформи, поданий Президентом Бушем. Прихильникам закону вдалось назбирати достатню кількість голосів, аби поновити дебати навколо цього питання. Однак, проект масштабної імміграційної реформи продовжує залишатися контроверсійним і поділив як Конгрес країни так і суспільство на два табори.

На думку Президента Буша, прийняття імміграційної реформи припинить контрабанду людьми. У ці дні президент говорить про реформу за будь-якої нагоди, як то під час зустрічі з Президентом Естонії.

Запропонована президентом реформа, повинна посилити контроль за кордонами, змусить працедавців перевіряти імміграційний статус робітників та розпочне програму тимчасових працівників. Адміністрація також прагне легалізувати 12 мільйонів іммігрантів, які перебувають у США незаконно. Остання пропозиція викликає найбільший спротив. Однак, Білий дім наполягає на своєму. Так представник Дана Періно зазначає, що США потребують цього закону для процвітання та безпеки.

Минулими вихідними у Лос-Анджелесі та інших містах США пройшли демонстрації як на підтримку реформи, так і проти неї.

На Сполучені Штати тиснуть їхні союзники, які вимагають спрощення або скасування візового режиму зі США. Люди не завжди розуміють, чому громадянам країн, які є найбільшими союзниками Сполучених Штатів, часто найскладніше приїхати у відпустку до США.

Відтак, імміграційна реформа не лише розділила американське суспільство, але й стала каменем спотикання всередині республіканської та демократичної партій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG