Спеціальні потреби

У США за піратство каратимуть строгіше


Адміністрація Президента Буша посилює свою кампанію із захисту прав інтелектуальної власності, запропонувавши арештовувати порушників на довший термін. У законопроекті, який цього тижня був представлений на розгляд Конгресу, адміністрація також пропонує зробити жорсткішими покарання для фальшивомонетників.

Оскільки незаконне копіювання відео, аудіо та іншої продукції досі поширене явище, міністр юстиції США Альберто Ґонзалес запропонував прийняти нові заходи, з метою зупинити незаконне копіювання відео, аудіо та іншої продукції:

“Згідно з цим законопроектом збільшать покарання за повторні злочини та підробку, внаслідок яких були завдані тілесні ушкодження. Також законопроект вдарить по кишені злочинців, змушуючи їх відшкодовувати збитки і повертати будь-які отримані незаконним шляхом прибутки та обладнання, використане для вчинення незаконних дій”.

Згідно із запропонованим законопроектом, покаранням за ці злочини може бути довічне ув’язнення. Мета нового законопроекту – боротьба з крадіжкою інтелектуальної власності, яка коштує американській економіці більше 200 мільярдів доларів на рік, а також сотні тисяч робочих місць.

Окрім незаконного копіювання відео та аудіо, дедалі поширюється підробка фармацевтичних продуктів і навіть хірургічних інструментів.

Крістофер Ізраел координує роботу уряду, спрямовану на боротьбу з піратством. За його словами, запропонований проект є частиною загальної стратегії із зупинення підробки продукції:

“Ми починаємо негайно діяти з позиції сили. Аби зупинити злочинців у цій ситуації необхідний саме такий підхід. Адже це шкодить нашій економіці, споживачам, нашій здатності бути інноваційною та конкурентно спроможною країною”.

Наразі законопроект переданий до Конгресу, де законодавці розглядають ще кілька подібних пропозицій, покликаних посилити захист інтелектуальної власності.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG