Спеціальні потреби

Робоча група готова оприлюднити досягнуті результати 


Представники української опозиції заявили, що робоча група вже завтра зможе презентувати результати своєї роботи. Нині політики говорять про узгодження основних принципів щодо проведення дострокових парламентських виборів. Детальніше про це у розмові Володимира Звіглянича із київською кореспонденткою Вікторією Сюмар.

ВЗ: Вікторіє, які основні результати переговорного процесу?

ВС: За словами учасників робочої групи, їм вдалося узгодили найважливіший документ – зміни до закону про вибори, який би дозволив провести позачергові вибори згідно із чинним законодавством. Це основний результат переговорного процесу на сьогодні.

ВЗ: Чи відомо, що відбуватиметься пілся того, як всі позиції будуть узгоджені?

ВС: Найцікавішим питанням залишається дата проведення виборів. І учасники переговорів кажуть, що це суто політичне питання. Також важливим є те, що запропонує робоча група, аби зробити чинним імперативний мандат, записаний у новій конституції, який сьогодні не діє. А також, чи домовленості передбачатимуть підвищення виборчого бар’єру.

Учасники робочої групи презентуватимуть результати своєї роботи президенту та прем’єру. Якщо буде знайдено компроміс, то очікують засідання Верховної Ради, яка б прийняла відповідні акти. Також йдеться про те, що Рада проголосує за постанову про позачергові парламентські вибори, у якій і будуть викладені усі ці норми, про які йшлося під час переговорів.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG